Vēlamies informēt mūsu klientus par IEVAS SIERS stenda jauno atrašanās vietu Rīgas Centrāltirgū: 

GASTRONOMIJAS PAVILJONS, pie ieejas no kanāla puses.

 


Sakomplektē un iegādājies Ievas siera unikālos dāvanu komplektus, kurus īpaši novērtēs gardēži, izsmalcinātas garšas un augstas kvalitātes baudītāji.

Uzdāvini garšu piedzīvojumu un izcilas uzkodas svētku galdam! 
Ar gardajiem dāvanu komplektiem ļauj palutināt garšu kārpiņas savai ģimenei, draugiem, kolēģiem un kaimiņiem.

 

 

 

 

 

 

 

“Ievas siers” dāvanu veidā! Ieavassiers_davanas1

 

Koknesē īsteno vairākus apjomīgus uz novada attīstīu vērstus projektus

 

“Ievas siers” Tapšanas process.

 

Zemnieku saimniecības ”Vecsiljāņi” un ”Ievas siera” prezentācijas video

 

Ievas siers piedalās “Lauki ienāk pilsētā” 2013

2013.gada 14. septembrī no 10:00 pasākuma “Lauki ienāk pilsētā” ietvaros būs iespējams satikt arī mūsu komandu un nodegustēt visus Ievas siera veidus. Meklējiet mūs dzelzceļa tilta pusē, lopkopības sadaļā. Uz tikšanos!  

 

Ievas siera stends izstādē Riga Food 2013

Riga Food 2013

 

Riga Food 2013

No 2013.gada 4. līdz 7.septembrim Rīgā norisināsies plašākā pārtīkas nozares izstāde Baltijas valstīs- “Riga Food 2013”, kurā piedalīsies arī z/s “Vecsiljāņi” un “Ievas siers”.  Laipni aicinām jūs apmeklēt mūsu stendu.

“Riga Food” ik gadu tiekas profesionāļi no visas pasaules, lai sekmētu savu biznesu un iepazītos ar nozares aktualitātēm, kā arī lai piedalītos biznesa pasākumos un profesionāļu konkursos. Izstādes piedāvājumā būs gan vērienīga nozares uzņēmumu un organizāciju ekspozīcija, gan plašs konkursu, šovu un citu atraktīvu un interesantu pasākumu klāsts.

Šogad izstādē dalību pieteikuši 664 uzņēmumi no 35 valstīm – gan uzņēmumi, kas “Riga Food” piedalās gadu no gada, gan kompānijas, kas sevi izstādē prezentēs pirmo reizi. Izstādē būs 11 valstu kopstendi. Šogad īpaši kupli būs pārstāvēti Latvijas uzņēmumi. Turklāt šogad Latvijas uzņēmumi būs pārstāvēti ne tikai atsevišķos uzņēmumu stendos, bet arī Latvijas nacionālajā kopstendā un 4 reģionu kopstendos.

Vairāk par dalību izstādē: Vecsiljani_LV

z/s Vecsiljāņi